Diagnostika řídících jednotek automobilů,
E-OBD, OBD-II, CAN, ISO, SAE

Troodon

AKCE za 11.900,- Kč KUP TEĎ !!!

 

OBD II Troodon PC Interface ideální partner pro profesionální autoservis ale i pro soukromé využití. Tento komunikační modul otevírá možnosti plné sériové diagnostiky vozidla, všech řídících jednotek a funkcí, očekávat. Rozsáhlá a hluboká diagnostika spolu kvalitním interfacem a propracovaným  softwarem pro PC vám nabízí to pravé. Interface podporuje přípojení osobního počítače, Notebooku či Tabletu pomocí kabelu, WiFi,  BlueTooth, indikuje pomocí LED stavy spojení s vozidlem i s PC. Interface může pracovat samostatně pro nahrávání dat za jízdy pro zpětné vyhledávání závad vozidla.

Diagnostický interface Troodon je ideálním zařízením pro profesionální autoservisy tak i pro soukromé využití. Rozsáhlý diagnostický sw umožňuje sériovou diagnostiku řídících jednotek osobních a užitkových vozidel. 

Podporuje základní tak rozšířené diagnostické funkce jako jsou konfigurace jednotek, kalibrace snímačů, funkce spojené s výměnu komponent, reset servisních intervalů a mnoho dalších. Propojení s osobním počítačem, Notebookem či Tabletem lze pomocí Ethernetu, USB nebo WiFi. Stav spojení s vozidlem i s PC je indikován pomoci stavových LED. Dodávaný obslužný program podporuje všechny dnes používané operační systémy Windows.

Základní charakteristika:
➢ MultiZnačková diagnostika vozidel - 75 značek a 1600 modelů
➢ Podporuje standardy E-OBD, OBD-II, CAN, ISO, SAE
➢ Rozsáhlá databáze osobních i nákladních automobilů
➢ Čtení a mazání chybových kódů
➢ Měřené parametry, Akční členy
➢ Konfigurace, Imobilizéry
➢ Reset servisu, číštění FAP
➢ Připojení přes kabel, Wifi nebo Bluetooth
➢ Nahrávání dat za jízdy (samostatně)
➢ Diagnostický software v PC (Win XP, Win 7)
➢ Informační software Vivid WorkshopData / AutoData
➢ Moderní řešení
➢ Snadná aktualizace pomocí CD nebo přes Internet
➢ Tisk protokolů a archivace dat
➢ Kompletně česky

 

 Troodon CARS EVROPA, ASIE, USA

 


Auta loga navi